Lauva Beauty

Lauva Beauty skropstu pieaudzēšanas salons atrodas Jelgavā. Lauva Beauty specializējas tieši skropstu pieaudzēšanā, lai nodrošinātu klientiem maksimāli kvalitatīvu tieši skropstu pieaudzēšanas procedūru. 

Iespēja ir izvēlēties no diviem variantiem- top meistars vai praktizējošs meistars.
Ja izvēlies mega apjomu, lūgums to pateikt uzreiz pierakstoties, lai varam Jums ieteikt meistaru, kas to prot izdarīt perfekti.
Pie praktizējoša meistara iespējams veikt no klasikas līdz 6D apjomam. Kvalitatīvi, ar kvalitātes garantiju, taču nedaudz lētāk, ātruma iestrādei, portfolio un klientu loka paplašināšanai!
Ja nevari izvēlēties, droši pierakstoties jautā, pie kura meistara mēs ieteiktu veikt tieši jūsu pierakstu.

Nāc ciemos un atpūties tieši pie mums, jo mēs garantējam kvalitāti un atbildam par noturību. 


TOP MEISTARES

LAIMA

LAINE

LORETA

PRAKTIZĒJOŠAS MEISTARES


JANA K

JANA V

Meistare Laima

Laimas pieredze skropstu pieaudzēšanā ir ļoti liela. Pirmie skropstu pieaudzēšanas kursi apgūti 2016. gadā un kopš tās dienas ir bijusi pieprasīta meistare klientiem no visas Latvijas. Vienmēr pieprasījums bijis liels tieši noturības un pielāgošanās klientam dēļ. Katra klienta vēlmes ir prioritāte, tādēļ kādam var pieaudzēt īsu klasiku vai mazu apjomu, bet kādam citam garāko mega apjomu. Katrs klients ir svarīgs!

Šobrīd Laima ir salona un veikala Lauva Beauty īpašniece, zīmola SELLA LASHES īpašniece un izveidotāja. Laima ir specializējusies dažādu skropstu tehniku pieaudzēšanā, īpaši daudz apguvusi skropstu noturību un skropstu līmes izpēti. Laimai vienmēr ir atibldes uz Taviem jautājumiem!

Pirkumu grozs