Laipni lūgta oficiālajā Sella Lashes lapā

Šeit Tu atradīsi visu nepieciešamo skropstu pieaudzēšanai. Kvalitatīvākos materiālus no Sella Lashes. Skropstas, līmes, praimeri un viss pārējais vienuviet! Mēs esam šeit, lai Tev darboties skropstu industrijā ir vēl patīkamāk un kvalitatīvāk! Mēs esam, lai piedāvātu Tev augstākās klases materiālus par pieejamām cenām. Lai vienmēr esi pirmā, kas piedāvā klientam jaunāko no skropstu industrijas un lai katra diena darbā ir kā svētki! Par laimīgām klientēm!

Sella Lashes - iespējams mīkstākās skropstas, ar kādām būsi strādājusi. 🤍

M O O N  LIGHT 

 
JAUNUMS!
MOON LAMPAS SKAISTUMKOPŠANAS MEISTARIEM!

Apsteidz skaistumkopšanas industriju ar jaunumu visā Baltijā!

Piedāvājam jūsu komfortam viskvalitatīvākās skaistumkopšanas  lampas! Ilga izpēte, ilgi eksperimenti un beidzot arī Latvijā ir pieejamas Moon Lampas! Skaistumkopšanas meistaram galvenais ir labs apgaismojums un izmantojot šo lampu, nekur nebūs neapspīdēta zona. No viena acs kaktiņa līdz otras acs tālākajam kaktiņam, vairs nekur nav ēnas, viss izgaismots ar tieši tādu gaismu, kādu pats izvēlies! Gaismas tonis regulējams no vēsi aukstā līdz siltajam! Gaismas spilgtums arī regulējams pēc nepieciešamības. Lampa regulējama 360grādus ap savu asi. Regulējams augstums.

JAUNS DIZAINS SKROPSTU KASTĪTĒM

Strādājot pie klientu apmierinātības, esam izveidojuši jauna dizaina skropstu kastītes, kurās ir nevis 12, bet jaunās 18 skropstu rindas! Visas skropstas būs uz balta fona un skropstu izlase SOFT ir īpaši mīksta! Saglabājot īpaši izdevīgo cenu un augusto kvalitāti, tagad skropstas pietiks vēl ilgākam laikam!

Lai patīkama iepirkšanās!


Par Lauva Beauty


Lauva Beauty ir interneta veikals, kurā var atrast augstākās kvalitātes skropstu pieaudzēšanas materiālus profesionāliem skropstu meistariem, aksesuārus sievietēm un elegantas rotaslietas jebkurai sievietei no dabīgajiem kristāliem. Dabīgie akmeņi izveidoti neatkārtojamās rotaslietās. Tiem piemīt gan dziednieciskas īpašības, gan parāda nēsātājas izcilo gaumi. Lauva Beauty internetveikalā atradīsiet arī zīda matugumijas, kas ir skaists aksesuārs un pasargā matus no mehāniskas ietekmes. 

Lauva Beauty ir par skaistumu! Par smaidu! Par eleganci! Par laimīgām sievietēm. 


Skropstu pieaudzēšanas produkti SELLA

Sella skropstas ir augstākās kvalitātes produkti ikvienam meistaram. JAUNUMS LATVIJĀ! Šīs skropstas ir gadiem testētas un profesionāļu izstrādātas, lai sasniegtu maksimāli labāko rezultātu katram meistaram un viņa klientam. Sella skropstas ir ļoti mīkstas, melnas un ļoti viegli veidojami jebkuri apjomi. 

Sella skropstas ir veidotas no jauna un uzlabota PBT mikrošķiedras materiāla, kas ir vēl mīkstāks un vieglāks, turklāt ir saglabājis savu intensīvi melno krāsu. 

Lielais Sella lepnums uzreiz aiz skropstām ir mūsu skropstu pincešu Izlase! Pincetes ir īpašs roku darbs. Tām ir izcils satvēriens. Pincetes satvers jebkura biezuma skropstas tās nebojājot. Lieliski ieguļ plaukstā, ērtam un patīkamam darbam. Atrodi savu ideālo pinceti pie mums.

Pirkumu grozs